Nytt i lager

Aulonocara Hansbaenschi Masinje F1
Aulonocara sp. firefish
Copadichromis azereus
Protomelas ornatus Masinje
Letrinops Mbasi rainbow
Letrinops Harbour Island
Otopharynx  tetrastigma
Msobo deep magunga
Melanochromis maingano
Lab. golden
Ps. demasoni
Lab. pearlmutt
Aulonocara jacobfribergi sp Eureka
Metriaclima zebra röd
Placidochromis jalo reef
Tanganyika:
Cyprichromis leptosoma Jumbo Kitumba ( sålda)
Cyprichromis microlepidotus Karilani Island
Tanganicodes irsaccae Kigoma VF. 2 honor
Cyatopharynx foai Sibwesa
Paracyprichromis nigripinnis
Enantiopus Kilesa
Opthalmotilapia ventralis Sumbu
Julidochromis  regani Kipili
Tropeus Duboisi Maswa
Tropheus Ikola F1
Lamprologus ocellatus Gold
Lamprologus kungweensis
Neolamprologus leleupi orange
Andra ciklider:
Apistogramma cacatouides double red
Apistogramma agassizii double red
Apistogramma baenschi
Nyckelhålsciklid
P. scalare Perualtum
P. scalare blue pearl
P. scalare redback Manacapuru
P. scalare marmor
P. scalare Platinum diamond
P. scalare svart
Fjärilciklid electric blue longfin
Discus  smmed. mix ( sålda)
Adinacara blåciklid
Apistogramma macmasteri red shoulder
Niqaraguaciklid
Flaggciklid F1 gulbröst. ( bokade)
Andra fiskar:
L-204
L-046
L-239
L-114
L-128
Channa diplogramma ( best. fisk)
Otocinclus
Corydoras habrosus
Corydoras greenstripe
Corydoras goldstripe
Kopparbarb longfin
Blodfenstetra
Moskitotetra
Guppy black Cobra
Guppy snowwhite
Guppy rednose Tuxedo
Platy röd
Silvermolly
Kardinaltetra
Svart neontetra diamant
L-001
Mosaikgurami
Zebrasnigel
Sturisoma aereum
Ancistrus citron slöj
Ancistrus brun slöj
Ancistrus röd slöj
Crystal red räka
Crystal black räka
Svärdbärare röd
Brillianttetra
Galaxyrasbora
Rasbora kubotai
Räka blue diamond
Räka yellow fire
Garra flavatra
Rödmunstetra
Corydoras sterbai
Dvärgkulfisk
Aphysemion amieti
Aphysemion sjöstedti
Kilfläcksrasbora
Slöjstjärt mix
Guppy blue neon
Lyktögonfisk normani
Gul honungsgurami
Räka bloody Mary
Tigersewellia
Clownkilli
Pygmegurami
Psedogumil furcata
Dvärgklogroda ( best)
Dvärggurami
Dvärggurami Cobolt neon
Gabonräka
Indianplaty svodl.
Liten segelfensbarb VF. Oreichthys parva
Aplocheilus blockii VF. ( best fisk)
Regnbågselritza
Ancistrus LDA 16
Aphysemion bivittatum Funge
Botia dario
Koi mix klass A
Guldid
Gräskarp
Blåid
Guldruda

Nytt i lager

Malawi:
Aulonocara Maleri
Aulonocara sp firefish små
Otopharynx lithobates black orange dorsal
Aul. hansbaenschi ”redflush” F1.
Otopharynx lithobates Zimbawerock
Metriaclima zebra gold Kawanga F1. OB+ M-cat.
Tanganyika:
Tropheus Ujiji F1.
Tropheus Bulu Point ” körsbär” F1
Xenotilapia ochrogenys Kigoma
Telmatochromis bergeoni
Lamprologus ocellatus gold
Cyprichromis leptosoma Chituta neon
Cyprichromis leptosoma Mpulungu
Cyprichromis Pavo Katete
Neolamprologus leleupi orange
Lamprologus kungweensis
Andra ciklider:
Palettciklid super red
Apistogramma hongsloi red
Apistogramma agassizii double red
Apistogramma  baenschi
Apistogramma super orange
P. scalare svart
P. scalare marmor
P. scalare platinum diamond
P. scalare dalmatiner
Amatitlania myrnae
Nyckelhålsciklid
P,scalare spotted
P. scalare blå marmor
Apistogramma mendezi VF. ( best. fisk)
Apistogramma Cacatouides double red
Nannacara anomala
Påfågelciklid röd tiger oscar
Fjärilciklid blå svodl.
Fjärilciklid electric blue orange head
Fjärilciklid gold
Fjärilciklid electric dark
Andra fiskar:
Guppy rednose tuxedo
Guppy blue neon
Röd corallplaty
Kongotetra
Denisonibarb
Ancistrus gold slöj
Ancistrus citron
Ancistrus Calico
Siamensis algätare
Corydoras panda
Amanoräka
Galaxyrasbora
Guldtetra
Grön neontetra
Neontetra
Kardinaltetra
Rödmunstetra
Amapaensistetra
Aphysemion amieti
Aphysemion bivittatum Funge
Tigerbarb
Corydoras Golstripe Peru
Corydoras Venezuela black
Corydoras Venezulanus
Corydoras napoensis
Kamphane crowntail
Kamphane halfmoon
Kamphane dumbo ear
Mosaikgurami
Honungsgurami gold
Pseudogumil luminatus ( best. fisk)
Otocinclusmal
Aspidoras pauciradiatus
Dvärgkulfisk
Botia sidhimunki
Praktbotia
Botia dario
Glödbandstetra albino neon
Guldbarb neon
Vitfenad rosentetra
Marmorgurami
Sorgmanteltetra vit longfin
Svärdbärare röd calico
Svärdbärare röd
Svärdbärare svart
Eldstjärt
Regnbågshaj
Broccis splendens
Guppy röd
Guppy blue phantom
Svärdbärare tuxedo
Corydoras duplicareus
Zebrasnäckor
Antennsnäckor
Guldgurami
Guppy cobra metallic
Corydoras julii
Melanotaenia trifasciata Goyder river svodl.
Black molly
Väderål
Räka yellow fire
Räka blue diamond
Guldmolly
L-239 VF.
Aplocheilus blockii VF. ( best. fisk)
L-181
L-183
Mix slöjstjärt small
Lyktögonfisk normani
Dammfisk:
Guldfisk shubunkin
Guldfisk gul
Guldfisk röd
Guldfisk rödvit
Blå guldid
Koi butterfly
Koikarp
Regnbågselritza