Nytt i lager

Malawi:
Aulonocara sp. firefish ( Tyskodlade kankonröda)
Aul. sp saffran ( Tyskodlade)
Iodotropheus sprengerae
Rödzebra
Tanganyika:
Lamprologus kungweensis
Lamprologus ocellatus blue
Lamprologus tretocephalus
Lamprologus sexfasciatus gold
Callochromis pleurospilus Kigoma
Tropheus ”super” orange
Tropheus duboisi Maswa
Tropheus körsbär Bulu Point
Neolamprologus sp. daffodil
Andra ciklider:
P. scalare Perualtum
P. scalare platinum diamond
Apistogramma hongsloi red
Apistogramma cacatouides double red
Apistogramma borelli opal
Apistogramma agassizii double red
Ap. agassizii fire red
Apistogramma borelli
Discus red melon
Discus blue diamond
Discus blåturcos
Fjärilciklid gold sv. odl.
Fjärilciklid blå svodl.
Fjärilciklid electric dark svodl.
Fjärilciklid electric blue orange head svodl.
Påfågelciklid röd tiger
Chokladciklid
Gymnogeophagus balzani
Hantelciklid red shoulder
Laetacara dorsigera
P. scalare red cap
P- scalare Manacapuru red back
P.calare platinum
Hemichromis exul
Crenicara filamentosa
Haplochromis thick skin CH 44
Palettciklid super red
Haplochromis aenecolor
Andra fiskar:
Dermogenys pusillus silver
Microrasbora kubotai
Rasbora brigittae
Rasbora espei
Dvärgkardinalfisk
Pseudogastromyzon myersi
Påfågelgoby
Gabonräka
Filterräka
Guppy mix svodl.
Guppy platinum albino
Guppy Moscow filigran
Guppy blue phantom
Guppy black cobra
Guppy mix metallic cobra
Svärdbärare svart
Svärdbärare Koi kohaku
Svärdbärare 3-color
Svärdbärare Mix lyra
Korallplaty svodl.
Black molly
Dalmatinermolly
Guldbarb neon
Kopparbar longfin
Honungsgurami gul
Kamphane Halfmoon plakat fighter
Kamphane crowntail
Neontetra
Kolglödstetra
Rödmunstetra
Corydoras sterbai
Corydoras weitzmani
Kardinaltetra
Corydoras duplicareus
Brillianttetra
Räkor blå dream
Snäcka zebra
Guppy koi kohaku
Tigersewellia
Sharlakansbadis Dario dario ( best. fisk)
L-34 ancistrus Bristelbushmouth VF.(  best. fisk)
Channa aurantimaculata VF. ( best. fisk)
Otocinclusmal
Corydoras habrosus
Tetraodon lineatus Fahaka
Galaxyrasbora
Regnbågselritza
Tetra rödfena
Tigerbarb
Slöjstjärt ranchu
Tetraodon nigrovirdis
Tetra red-blue Peru
Colombiatetra
Nannostomus marginatus
Grön neontetra
Corydoras venezulanus
Morrande gurami
Hara jerdoni ( best. fisk)
Pianosnäcka ( best. )
Dvärgkulfisk
Praktbotia
Amnanoräka
Clownkilli
Aphysemioan Gabuense gabuense
Humlafisk
Iratherina werneri
Psudogumil gertrudae
Ancistrus L-144 citron longfin
Ancistrus warbenmyster Honeycomb
Segelmolly mix
Hoplosternum albino
Ancistrus LDA 16 longfin
Hemigrammus coeruleus VF. ( best. fisk)
Aspidoras pauciradiatus